Kontakt

Paweł Szycko
szycko@podimed.com.pl
Prezes Zarządu 

Robert Robak
robak@podimed.com.pl
Pełnomocnik ds. SZJ

Krzysztof Milczarek
milczarek1@podimed.com.pl
Prokurent, Kierownik Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej


@podimed.com.pl
Prokurent

Remigiusz Konofalski
konofalski@podimed.com.pl
Kierownik Laboratorium Analitycznego w Dębnie

Izabela Iwanicka
iwanicka@podimed.com.pl
Kierownik Laboratorium Analitycznego w Kołobrzegu ul. Szpitalna ul. Szpitalna 2c/5

Edyta Kocielska
aleksandrowicz@podimed.com.pl
specjalista ds. kadr i płac

Ewa Wasiuk
wasiuk@podimed.com.pl
asystentka zarządu

Iga Świątkowska
swiatkowska@podimed.com.pl
asystentka zarządu

Katarzyna Wiśniewska
wisniewska@podimed.com.pl
księgowa

Katarzyna Wroczyńska
mucko@podimed.com.pl
specjalista ds. finansowo-księgowych

Copyright © 2010 Podimed Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone
ul. Spółdzielcza 8, 78-400 Szczecinek, telefon: (094) 372 94 00
Crearé